نتایج جستجو برای عبارت :

علام الغیوب.

یکی از ویروس هایی که می تواند به کبد انسان آسیب جدی بزند هپاتیت می باشد.این ویروس عملکرد طبیعی کبد را مختل می کند.در واقع هپاتیت به التهاب کبد گفته می شود که یرقان نیز نامیده می شود.اگر علایم بیماری کمتر از شش ماه طول بکشد به آن هپاتیت حاد و اگر بیشتر از شش ماه ادامه داشته باشد به آن هپاتیت مزمن می گویند.هپاتیت به سه دسته هپاتیت A، هپاتیت B و هپاتیت C تقسیم می شود.هپاتیت علایم مختلفی دارد که در این مطلب در niksalehi  به علایم پوستی هپاتیت و سایر علا
بهانه های خدا برای بخشش بی حساب:
۱.  روزه دار با خرمای حلال افطار کند ثواب نمازش ۴۰۰ برابر شود.
۲. در لقمه اول افطار بگوید بسم الله الرحمن الرحیم یا واسع المغفره اغفرلی تا خدا او را بیامرزد.
۳.برای آمرزش گناهان ۴۰ ساله هر شب این دعا(ی کوتاه) را بخواند : اللهم رب شهر رمضان...یا رحمن یا علام
۴. برای آمرزش ۷۰۰۰۰گناه هر شب ۲ رکعت نماز بخواند بعد از حمد ۳ توحید و دعای مختصر سبحان من هو حفیظ ... 
۵. برای داشتن ثواب کسی که در راه خدا در خونش بغلطد موقع افطار
یا علام الغیوب

ماندالایی که گفتم کشیده بودم :)

+امروز ریحانه مولودی گرفته خونشون.
بنده خدا این همه برنامه ریخته. تا جایی که من دیدم، هیچکس قصد جدی برای رفتن خونشون نداره
آخه خونشون هم دوره.
زیاد خوش مسیر هم نیست.
خودمم احتمالا نمیتونم برم. مگر اینکه بر دیو تنبلی غلبه کنم و یاعلی بگم
تازه اگه برا برگشتنم بتونم یه فکری کنم.

+یه نمره اصول مونده حالا.

+میخوام کتاب بخونم. اما خیلی کند پیش میرم.
کوالای عزیزم، دعوام نکن! اما هیچ کار هنری و کلاسی رو ه
                                لا اله الا الله سبحان ذی الهیبة و القدرة
بسم الله الرحمن الرحیم
یا محل کنوز اهل الغنی ویا مغنی اهل الفاقة من سعة تلک الکنوز بالعائدهة علیهم و النظر لهم یا الله لا
نسمی غیرک الها انما الالهة کلها معبودة دونک بالفریة والکذب لا اله الا انت یا ساد الفقر و یا جابر الضر و
یا علام السر ارحم هربی الیک من فقری اسالک باسمک الحال فی غناک الذی یا یفتقر ذاکره ابدا ان
تعیذنی من لزوم فقر انسی به الدین او بسوط غنی افتتن به ع
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی ۸۰۲۶ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی ۱۹ استان خبر داد.
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره خروج ۸.۵ میلیون نفر از ۱۹ استان کشور با بیش از ۲.۸ میلیون خودرو طی روزهای گذشته گفت: جزئیات این آمار به این صورت است که به عنوان مثال یک خودرو یا یک شخص از قم عبور می‌کند و یک مرتبه در آنجا شمارش می‌شود، سپس به تهران می‌رسد و یکبار دیگر شمارش شده و تا به کرج می‌رسد باز هم ش
طرف تغییر احوالاتشو برام گفت و منم برای دیگران نشرش میدم
روز 3
 پنجشنبه 8 بهمن 98: سه روزه که خیلی کم حالت تهوع دارم- گلوم خشگه- تک سرفه هم دارم و امروز کمی سردرد دارم-کمرم کمی درد گرفته
روز4
 جمعه: علام 5 شنبه بیشر شده-اشتهام خیلی کم شده
روز5
 شنبه: دیشب به علت سردرد تا صبح خوابم نبرد و بعداز نماز دوتا آدالت کلد خوردم و یه ساعتی خوابم برد. در طول روز سردردم کمی بهبود یافت- تب تا 39 رفته-اشتها خیلی کم- بشدت خسته(انگار دماوندو رفتم)- کمرم درد میکنه- خل
آهنگ دلم ، قلم را به رقصی غم
آلود در آورده است.
هوا برای تنفسم کافی نیست.
خدا در هوایم نیست،شاید هم من در هوای خدا نیستم،"نمیدانم"
اما ای عشق جاودانه ی من: خواستارم بدانی هدفی که در آستانِ تیغ گاهِ رسیدن و
نرسیدنش مانده ام،هیچ گاه آستان حضرت حق را جایگاه نیست ...
خواستارم بدانی در قعر اقیانوسم به سر میبرم و چشمانم سوسوزنان به ریسمان الهی چنگ
میزند،
اما چنگ من نفوذی درطناب ندارد...
خواستارم بدانی شرم حضور در بارگاه خداوندی ات دارم
به هوای حوالی ا
یا علام الغیوب
فصل اول: کلیات و اصول تفکر و تعقل
16:حیا، عقل و ایمان
جبرئیل بر آدم علیه السلام نازل شد در حالی که حیا، عقل و ایمان را با خود آورده بود، به آدم گفت: خدایت سلام می رساند و می فرماید: از این سه خصلت یکی را انتخاب کن؟ آدم علیه السلام عقل را انتخاب کرد، جبرئیل به ایمان و حیا گفت: بروید. گفتند: خداوند به ما دستور داده که از عقل جدا نشویم. (ارشاد القلوب، ترجمه سلگی، ج1، ص 287)
پس ارتباط تنگاتنگی بین این سه مهم، وجود دارد. قطعا کمک به تقویت تعقل
طرف تغییر احوالاتشو برام گفت و منم برای دیگران نشرش میدم
روز 3
 پنجشنبه 8 اسفند 98: سه روزه که خیلی کم حالت تهوع دارم- گلوم خشگه- تک سرفه هم دارم و امروز کمی سردرد دارم-کمرم کمی درد گرفته
روز4
 جمعه: علام 5 شنبه بیشر شده-اشتهام خیلی کم شده
روز5
 شنبه: دیشب به علت سردرد تا صبح خوابم نبرد و بعداز نماز دوتا آدالت کلد خوردم و یه ساعتی خوابم برد. در طول روز سردردم کمی بهبود یافت- تب تا 39 رفته-اشتها خیلی کم- بشدت خسته(انگار دماوندو رفتم)- کمرم درد میکنه- خ

ساعتی از نیمه شب گذشته بود. پژواک صدای جغدها در حیاط مدرسه می پیچید. طلبه جوان سر از کتاب بلند کرد و با سر انگشتان چشمهایش را مالید تا کمی از خستگی اش بکاهد.میر علام از جایش بلند شد و گیوه هایش را پوشید، در ایوان ایستاد و نگاهش را به چیزی گره زد که سالها او را در آن حجره پاگیرش کرده بود. او رو به گنبد طلایی رنگ امیر المومنین(ع) ایستاد و در حالی که دستانش را روی سینه اش گذاشته بود، سلامی عرض کرد. اما آن شب حال دیگری داشت. وضویی گرفت و راهی حرم شد.جو

ساعتی از نیمه شب گذشته بود. پژواک صدای جغدها در حیاط مدرسه می پیچید. طلبه جوان سر از کتاب بلند کرد و با سر انگشتان چشمهایش را مالید تا کمی از خستگی اش بکاهد.میر علام از جایش بلند شد و گیوه هایش را پوشید، در ایوان ایستاد و نگاهش را به چیزی گره زد که سالها او را در آن حجره پاگیرش کرده بود. او رو به گنبد طلایی رنگ امیر المومنین(ع) ایستاد و در حالی که دستانش را روی سینه اش گذاشته بود، سلامی عرض کرد. اما آن شب حال دیگری داشت. وضویی گرفت و راهی حرم شد.جو
مایکروسافت اعلام کرده است که اخیرا تعداد کاربران ویندوز ۱۰ از مرز ۹۰۰ میلیون کاربر نیز گذر کرده و بدین ترتیب رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.
به گزارش ایسنا، مایکروسافت به عنوان شرکت توسعه‌دهنده سیستم عامل ویندوز مدتهاست که با انتشار پیام و بیانیه‌های مختلف برای پایان پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی همچون ویندوز ۷، سعی دارد که توجه کاربران رایانه‌های ویندوزی را به سمت و سوی دانلود، دریافت و نصب ویندوز ۱۰ به عنوان جدیدترین نسخه از این سیست
به نام حضرت دوست

$$$
...اَشْکُو اِلَیْکَ غُرْبَتی وَبُعْدَ داری وَهَوانی عَلی مَنْ مَلَّکْتَهُ اَمْری...
...به تو شکایت میکنم، از غربت و ذلتم، از دوری خانه آخرتم، و خواری ام نزد کسی که او را مالک امر من گردانیدی...
$$$
به ذهنم فشار میارم که یه متن ادبی پر زرق و برق برای پست اول از خودم در کنم، اما نمی شود که نمی شود...
مجبورم که دنبال چیز آماده ای بگردم!
حضرت گوگل (دامت برکاته) را صدا می زنم و می نویسم"ویلان" !
رَنک یک، "واژه یاب" است ، رَنک دو هم همان است
یا علام الغیوب
نیم ایران رفت مفت!!

غیرت و تقوا ندارد هر حریف،
زهر دارد گاه لبخند ظریف،
عشق با دوز و دغل همراه نیست،
آن یکی پاک است و آن دیگر سخیف،
با سندها نیم ایران رفت مفت،
در خیانتهای یاران ضعیف،
پاک و خالص بود باید وقت شور،
نه بظاهر شاد و در باطن مخیف،
هم تخصص هم تعهد شرط دان،
با خدا پیمان کن و یار عفیف،
هر تلاش و انتخابی خوب نیست،
هان ندیدی ظلم یاران سقیف،
شرم دارد کار سیاسان پیر،
دور از مایند و با دشمن لفیف،
ما بعشق و علم وایمان شهره
سفارش سایت فروشگاهی
راهنمای سفارش سایت فروشگاهی را در این مقاله با هم بررسی میکنیم سوالاتی در سفارش یک طراحی سایت فروشگاهی است که نیاز است آنها را بدانیم

محتوا گذاری در خرید سایت فروشگاهی
معمولا در ابتدای کار مشتریان برای محصولات خود تصاویری ندارند و محتوای آن را آماده نکرده اند
بهتر است قبل از سفارش طراحی سایت فروشگاهی مثلا 50 الی 100 محصول خود را عکس برداری و تولید محتوا فروشگاهی را انجام بدهید .
که همزمان با تحویل سایت فروشگاه خود محصو
روشنایی اتوماتیک: می توان تمامی فضاهای خانه هوشمند را به این سیستم مجهز کرد.البته معمولا برای احتیاط فضای حمام را به این سیستم مجهز نمی کنند.
اعلام سرقت: این سیستم برای بالا رفتن امنیت خانه هوشمند مورد استفاده قرار
اعلام حریق: در کلیه اتاقها، سالن و آشپزخانه و... امکان اتصال اعلام حریق مرکزی به سیستم.
اعلام نشت گاز: در تمام مناطقی که انشعاب گاز قرار دارد مانند آشپزخانه و محل شومینه.
شیر برقی گاز: جهت قطع جریان گاز ورودی واحد در زمان حریق یا نش
راهنمایی کامل برای نصب افزونه نمایش قدرت دامنه
هزینه پرداختی استفاده از سرویس

$0
زمان مورد نیاز 3 دقیقه
نیازمند نصب تولبار moz
chrome
افزونه کروم برای اندازه گیری قدرت دامنه
firefox
فایرفاکس افزونه ای برای MOZ ندارد

برای نصب افزونه ابتدا در گوگل جستجو کنید​ بعد از کلیک بر روی نتیجه بصورت زیر افزونه را نصب نمایید​

آماده شدن برای اندازه گیری قدرت دامنه

برای فعال و غیر فعال کردن این افزون بر روی آیکن آن کلیک نمایید.

مطمئن شوید اتصال اینترنتی
نمازی که یک عمرنماز قضارا جبران می کند!!!
نمازخاص روز جمعه آخررمضان
ازرسول اکرم روایتست که:
هرکس نمازقضا بر ذمه اش باشد قبل از ظهرجمعه آخرماه مبارک رمضان.
4رکعت نماز بگذارد به دوسلام.درهررکعت بعدازحمد یک مرتبه آیه الکرسی و15 مرتبه سوره کوثر.
این نمازدویست سال نماز قضا را کفایت می کند.ودرروایت دیگر از آن حضرت چهارصد سال ودرروایتی از امیر المومنین ششصد سال.
وازحضرت رسول پرسیدند مردم آخرالزمان بیش از صدسال عمرنمی کنند.
فرمود:«نماز قضاهای پدر وم
به نام خدا
وقتی پیشینیان ما با تلاش پی گیر خود ارزش ها را به ما رسانده اند چه می شود که ما نیز خدمتی شایسته به جامعه اسلامی ارائه کنیم تا هم خود بهره بریم و مردم موحد و خدا پرست دنیا نیز با کلام خدا و هنرنمایی او آشنا شوند.
دیگران کاشتند و ما خوردیم *** ما بکاریم و دیگرا بخورند
در این زمینه داستانی بخوانیم از جامع التماثیل:
آورده‌اند که عبدالملک سالی به حج رفته بود بعد از فراغ از حج پرسید که در مکة معظمه در این زمان زاهدترین و عابدترین خلق کیست گ
مراحل سیم کشی ساختمان
۱-ابتدا یک نقشه مناسب ایجاد نمایید
شما قبل از اینکه بخواهید شروع به عملیات سیم کشی کنید باید یک نقشه سیم کشی ساختمان ایجاد نمایید  در این نقشه محل قرار گیری کلید ها و پریز ها و نحوه سیم کشی باید آورده شده باشد لازم است بدانید که نقشه برقکشی ساختمان باید توسط یک فرد متخصص برق کشی ایجاد شده باشد

۲-نصب قوطی ها :
در مرحله دوم برای برقکشی ساختمان شما باید قوطی های پریز ، کلید ، جعبه تقسیم را براساس نقشه قرار دهید . انواع مختل
جایگاه استخاره در امر ازدواج

اگر قوانین و دستورات اسلام دُرست فهمیده شود و به‌طور صحیح اجرا گردد، سعادت‌بخش خواهد بود؛ امّا اگر اشتباه فهم شود و به‌طور غلط اجرا گردد، نه‌تنها سعادت‌بخش نیست، بلکه زیان‌بار است.یکی از موضوعات اسلام که در میان بسیاری از افراد جامعۀ ما اشتباه فهمیده شده و به‌طور ناصحیح به آن عمل می‌شود، استخاره است.هرچند اینجا جای بررسی همه جانبۀ مسئلۀ استخاره نیست، اما چون استخاره، در جامعۀ ما، به شکلی به موضوع انتخاب
همه زنان در ابتدای بارداری علایم بارداری مشابهی ندارند. بارداری با تغییرات هورمونی و فیزیکی زیادی همراه است . در اینجا ما نشانه های زودهنگام بارداری را مورد بررسی قرار می دهیم. ​اما  باید بدانید که این علائم ممکن است به خاطر عواملی غیر از حاملگی اتفاق بیفتد. بنابراین این واقعیت که شما بعضی از این علائم را متوجه می شوید، لزوما به این معنی نیست که شما باردار هستید. تنها راه اطمینان از حاملگی دادن آزمایش است.

نشانه‌های اولیه بارداری قبل از تا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها